Firma

     
 

Firma ŚWIEŻAK zrodziła się z potrzeby zapewnienia konsumentom produktów, które charakteryzują się wysoką jakością, bogactwem smaków, przystępną ceną oraz przede wszystkim ŚWIEŻOŚCIĄ. Wypełniamy naturalną lukę, która powstała w branży cateringu biurowego, gdzie z jednej strony działają firmy stawiające na przyzwoitą jakość kosztem wysokiej ceny, a z drugiej strony funkcjonują firmy decydujące się na przyzwoitą cenę kosztem jakości (masowa produkcja, produkty z kończącym się terminem przydatności do spożycia, długotrwałe magazynowanie gotowych posiłków). Innymi słowy: „My idziemy w jakość, a nie w ilość, ale nie kosztem wysokiej ceny”.

Z połączenia wieloletniego doświadczenia w branży gastronomicznej oraz świadomości dotyczącej właściwego odżywiania, a także pasji do sztuki kulinarnej, powstała idea stworzenia marki, która odpowie na coraz wyższe wymagania klientów nie obojętnych na kwestie tego co spożywają. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób nie mających zbyt wiele czasu na samodzielne przygotowanie wartościowych i ŚWIEŻYCH posiłków, oferując szeroką gamę naszych znakomitych wyrobów.

Nasz zakład produkcyjny posiada wszelkie wymagane uprawnienia do prowadzenia działalności związanej z żywieniem osób, a nasz system kontroli jakości gwarantuje, że wszystko co przygotujemy jest niezmiennie „wysokiej próby”. W przypadku naszej firmy cenimy sobie to, iż sprzedaż następuje tego samego dnia co produkcja. Jednocześnie zapewniamy, że nie magazynujemy Naszych wyrobów, nie używamy półproduktów zawierających pełen wyciąg tablicy Mendelejewa, nie gromadzimy zapasów ponad to, co możemy wykorzystać danego dnia. W ofercie ŚWIEŻAKa znajduje się również możliwość organizacji kompleksowej obsługi cateringowej podczas briefing’ów, lunch’y biznesowych, szkoleń, imprez firmowych, pikników, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce MENU oraz nawiązania kontaktu celem prezentacji produktów bezpośrednio w Państwa zakładzie pracy.

Zapewniamy, że marka ŚWIEŻAK posiada solidne podstawy, dlatego też prezentujemy Państwu motto Naszej firmy:

„(…)Druga ŚWIEŻOŚĆ to nonsens! ŚWIEŻOŚĆ bywa tylko jedna - pierwsza i tym samym ostatnia (…)Kochaneczku, ŚWIEŻOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ! - oto co powinno stanowić dewizę każdego bufetowego (…)”

cyt. Michaił Bułhakow „Mistrz i Małgorzata”
 
     
 
 
Copyright © 2012 ŚWIEŻAK. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Łukasz Ciupek (lukasz.ciupek@gmail.com)
Twoje IP: 54.162.241.40